Nordkalk na szóstej edycji konferencji „Narodowe wyzwania w rolnictwie"

Ewa Ślusarczyk-Kita (ewa.slusarczyk a nordkalk.com), 2.11.2018

Nordkalk weźmie udział w szóstej edycji konferencji „Narodowe wyzwania w rolnictwie”, która stała się jednym z najważniejszych wydarzeń w branży rolniczej.

Konferencja organizowana jest przez miesięcznik “FARMER” i portal FARMER.PL. Szerokie grono znamienitych gości i dziesiątki sesji, w których poruszane są najbardziej aktualne i ważne dla rolników tematy, sprawiają, że każdy nowoczesny rolnik powinien być 7 listopada w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie.

Tradycyjnie odbędzie się też konferencja sektora sadowniczego „Sady i ogrody”. Warto podkreślić, że listopadowa konferencja to przede wszystkim okazja do spotkania się i wymiany doświadczeń z innymi pasjonatami rolnictwa.

Wydarzenie uświetni uroczysta gala połączona z rozstrzygnięciem konkursu „Innowacyjny produkt rolniczy 2018” wyróżniającego najciekawsze, innowacyjne rozwiązania przeznaczone dla branży rolnej.

Więcej informacji na stronie: www.farmer.pl

LIDER W BRANŻY

Nordkalk jest wiodącym północnoeuropejskim dostawcą produktów i rozwiązań na bazie kamienia wapiennego. Dostarczamy surowce niezbędne dla wielu gałęzi przemysłu, a nasze rozwiązania pomagają dbać o czyste powietrze, wodę i żyzną glebę.