Nordkalk sponsorem przedstawienia mikołajkowego dla dzieci w szpitalu w Kielcach

Ewa Ślusarczyk-Kita (ewa.slusarczyk a nordkalk.com), 28.12.2018

Nordkalk wsparł organizację przedstawienia mikołajkowego pt. "Niezwykłe przypadki niesfornej Agatki, czyli spotkanie ze św. Mikołajem".

3 grudnia 2018 roku mali pacjenci Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego przy ul. Artwińskiego 3a w Kielcach mogli poznać losy niesfornej Agatki i jej przyjaciół, a także spotkać świętego Mikołaja, który oczywiście przyniósł ze sobą prezenty. Przedstawienie bardzo się podobało, a na małych buziach udało się wyczarować uśmiechy. To dzięki Teatrowi za jeden uśmiech z Krakowa, który przez cały rok odwiedza oddziały szpitalne w różnych miastach w Polsce, żeby dać chorym dzieciom trochę radości i chwilę zapomnienia o chorobie.

Teatr szpital1 Teatr szpital2

Cieszymy się, że Nordkalk mógł być częścią tej inicjatywy. Wszystkim dzieciom życzymy dużo zdrowia i żeby szybko wróciły do swoich domów.

Polecamy odwiedzić stronę teatr-usmiech.pl/sponsoring, żeby przyłączyć się do organizacji przedstawień.

Teatr szpital5 Teatr szpital7 Teatr szpital8

LIDER W BRANŻY

Nordkalk jest wiodącym północnoeuropejskim dostawcą produktów i rozwiązań na bazie kamienia wapiennego. Dostarczamy surowce niezbędne dla wielu gałęzi przemysłu, a nasze rozwiązania pomagają dbać o czyste powietrze, wodę i żyzną glebę.