Nordkalk weźmie udział w debacie eksperckiej AGROBIZNES 4.0

Ewa Ślusarczyk-Kita (ewa.slusarczyk a nordkalk.com), 13.3.2019

Już za tydzień 20 marca w warszawskim hotelu Bristol odbędzie się ekspercka debata AGROBIZNES 4.0 o planach rozwoju sektora rolnictwa w Polsce oraz o innowacyjnych rozwiązaniach technologicznych.

Spotkanie organizuje Executive Club - organizacja biznesowa zrzeszająca przedstawicieli top managementu, reprezentujących najważniejsze polskie i międzynarodowe przedsiębiorstwa. Executive Club działa od 2005 roku, skupiając liderów biznesu o ugruntowanej pozycji, którzy swoimi działaniami wyznaczają kierunki rozwoju polskiej gospodarki.

AgroBiznes banner

AGROBIZNES 4.0 odbędzie się pod Patronatem Honorowym Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi oraz Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie. Jak podają organizatorzy: "Celem spotkania będzie wypracowanie odpowiedzi na pytania związane z perspektywami rozwoju branży, jak pokonać bariery prawne, by przemysł rolniczy miał możliwość stabilnego rozwijania innowacyjnych produktów i usług oraz jak zapewnić rolnictwu wsparcie finansowe i technologiczne".

W dyskusji wezmą udział: Jan Krzysztof Ardanowski – Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi; Prof. Wiesław Bielawski – Rektor Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie; Jacek Kostrzewa – Prezes Zarządu, Skotan; Marek Łuczak – Head of Central Europe, Syngenta Polska; Prof. Sławomir Podlaski – Profesor Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie i z ramienia Nordkalk Piotr Maciak – Prezes Zarządu, Dyrektor Sprzedaży na Europę Centralną.

LIDER W BRANŻY

Nordkalk jest wiodącym północnoeuropejskim dostawcą produktów i rozwiązań na bazie kamienia wapiennego. Dostarczamy surowce niezbędne dla wielu gałęzi przemysłu, a nasze rozwiązania pomagają dbać o czyste powietrze, wodę i żyzną glebę.