Nordkalk

Bezpieczeństwo zaczyna się ode mnie

Nordkalk należy do Grupy Rettig

Grupa Rettig Ltd jest jedynym właścicielem Nordkalk od 2010 i posiada 100% udziałów.

Rettig Group to fińska firma rodzinna, która tworzy wartość dla pokoleń. Firma dąży do zrównoważonego i długoterminowego wzrostu wartości poprzez dywersyfikację i zbilansowanie działalności. 

Do Grupy Rettig należą: Rettig ICC – producent grzejników i urządzeń do klimatyzowania pomieszczeń; Nordkalk – dostawca produktów na bazie kamienia wapiennego; Anchor działający w obszarze wewnętrznych operacji inwestycyjnych; Alandia – ekspert w ubezpieczeniach na życie, ubezpieczeniach emerytalnych i morskich i Emmeti – dostawca produktów z szeroko rozumianej branży grzewczej. 

logo icc

Rettig ICC 
Czołowy europejski producent grzejników i urządzeń do klimatyzowania pomieszczeń.
Read more
logo_alandia90px.jpg

Alandia
Ubezpieczenia na życie, ubezpieczenia emerytalne i morskie.
Read more

logo nordkalk

Nordkalk
Producent wyrobów na bazie kamienia wapiennego w Europie Północnej. Produkty Nordkalku są wykorzystywane w przemyśle papierniczym, stalowym, drogowym, a także w budownictwie, ochronie środowiska oraz rolnictwie. 
Read more

Anchor logo

Anchor
Prowadzi operacje inwestycyjne w obrębie Grupy Rettig.
Read more

LIDER W BRANŻY

Nordkalk jest wiodącym północnoeuropejskim dostawcą produktów i rozwiązań na bazie kamienia wapiennego. Dostarczamy surowce niezbędne dla wielu gałęzi przemysłu, a nasze rozwiązania pomagają dbać o czyste powietrze, wodę i żyzną glebę.