Skontaktuj się z nami

Nasze doświadczenie do Twojej dyspozycji

Dołącz do nas!

Produkty na bazie kamienia wapiennego odgrywają ważną rolę w produkcji rzeczy, które zaspokajają podstawowe potrzeby - począwszy od chleba i wody. Nie możemy działać bez profesjonalnych pracowników i dlatego potrzebujemy właśnie Ciebie!

W Nordkalku ludzie stanowią największy kapitał!

Dzięki ich pracy, poświęceniu i zaangażowaniu możemy realizować ambitne cele i osiągać kolejne sukcesy, na które składa się wiedza, doświadczenie i nowe pomysły.

W sposobie zarządzania pracownikami kierujemy się zasadą zaufania i równego traktowania. Naszym celem jest stworzenie jak najlepszych warunków pracy, w których każdy pracownik w maksymalnym stopniu będzie wykorzystywał i rozwijał swój potencjał.

Oferujemy Ci możliwość pracy i rozwoju w dynamicznie rozwijającej się firmie północnoeuropejskiej. Mamy pracowników w dziewięciu krajach, najwięcej w Finlandii, Polsce, Szwecji i Estonii.

W zakresie wydobycia, przetwarzania i sprzedaży kamienia wapiennego poszukujemy specjalistów z różnych dziedzin, takich jak: geologia, technologia górnictwa, logistyka, sprzedaż.

Jeśli jesteś zainteresowany, prześlij CV ze zdjęciem i kilkoma zdaniami, dlaczego chciałbyś u nas pracować, na adres:

personelinfo.pl a nordkalk.com

Aktualnie poszukujemy:

Inżyniera Projektu w Dziale Inwestycji

InzynierProjektu
430 kt, zaktualizowane 6.6.2017

Kierownika Sprzedaży na rynek niemiecki

Kierownik Sprzedazy Niemcy
418 kt, zaktualizowane 8.5.2017

LIDER W BRANŻY

Nordkalk jest wiodącym dostawcą produktów i rozwiązań na bazie kamienia wapiennego. Dostarczamy surowce niezbędne dla wielu gałęzi przemysłu, a nasze rozwiązania pomagają dbać o czyste powietrze, wodę i żyzną glebę.