Skontaktuj się z nami

Nasze doświadczenie do Twojej dyspozycji

Dołącz do nas!

Produkty na bazie kamienia wapiennego odgrywają ważną rolę w produkcji rzeczy, które zaspokajają podstawowe potrzeby. Nie możemy działać bez profesjonalnych pracowników i dlatego potrzebujemy właśnie Ciebie!

W Nordkalku ludzie stanowią największy kapitał!

Dzięki ich pracy, poświęceniu i zaangażowaniu możemy realizować ambitne cele i osiągać sukcesy dzięki wiedzy, doświadczeniu i świeżym pomysłom. 

Kierujemy się zasadą zaufania i równego traktowania. Naszym celem jest stworzenie jak najlepszych warunków pracy, w których każdy pracownik w maksymalnym stopniu będzie wykorzystywał i rozwijał swój potencjał.

Oferujemy Ci możliwość pracy i rozwoju w dynamicznie rozwijającej się firmie. Mamy pracowników w dziesięciu krajach, najwięcej w Finlandii, Polsce, Szwecji i Estonii.

W zakresie wydobycia, przetwarzania i sprzedaży kamienia wapiennego poszukujemy specjalistów z różnych dziedzin, takich jak: geologia, technologia górnictwa, logistyka, sprzedaż.

Jeśli jesteś zainteresowany, prześlij CV ze zdjęciem i kilkoma zdaniami, dlaczego chciałbyś u nas pracować, na adres:

personelinfo.pl a nordkalk.com

Aktualnie poszukujemy pracowników na następujące stanowiska:

ERP Senior Specialist 092018 PL
436 kt, zaktualizowane 21.9.2018
Operator koparki Miedzianka 2018
298 kt, zaktualizowane 11.9.2018
Operator przemialowni Wolica 2018
448 kt, zaktualizowane 11.9.2018

LIDER W BRANŻY

Nordkalk jest wiodącym północnoeuropejskim dostawcą produktów i rozwiązań na bazie kamienia wapiennego. Dostarczamy surowce niezbędne dla wielu gałęzi przemysłu, a nasze rozwiązania pomagają dbać o czyste powietrze, wodę i żyzną glebę.