Skontaktuj się z nami

Nasze doświadczenie do Twojej dyspozycji

Dołącz do nas!

Produkty na bazie kamienia wapiennego odgrywają ważną rolę w produkcji rzeczy, które zaspokajają podstawowe potrzeby. Nie możemy działać bez profesjonalnych pracowników i dlatego potrzebujemy właśnie Ciebie!

W Nordkalku ludzie stanowią największy kapitał!

Dzięki ich pracy, poświęceniu i zaangażowaniu możemy realizować ambitne cele i osiągać sukcesy dzięki wiedzy, doświadczeniu i świeżym pomysłom. 

Kierujemy się zasadą zaufania i równego traktowania. Naszym celem jest stworzenie jak najlepszych warunków pracy, w których każdy pracownik w maksymalnym stopniu będzie wykorzystywał i rozwijał swój potencjał.

Oferujemy Ci możliwość pracy i rozwoju w dynamicznie rozwijającej się firmie. Mamy pracowników w dziesięciu krajach, najwięcej w Finlandii, Polsce, Szwecji i Estonii.

W zakresie wydobycia, przetwarzania i sprzedaży kamienia wapiennego poszukujemy specjalistów z różnych dziedzin, takich jak: geologia, technologia górnictwa, logistyka, sprzedaż.

Jeśli jesteś zainteresowany, prześlij CV ze zdjęciem i kilkoma zdaniami, dlaczego chciałbyś u nas pracować, na adres:

personelinfo.pl a nordkalk.com

Aktualnie poszukujemy pracowników na następujące stanowiska:

Operator przemiałowni w zakładzie Wolica

Wolica 012019 operator
428 kt, zaktualizowane 14.1.2019

Radca Prawny

Legal COUNSEL PL
390 kt, zaktualizowane 22.11.2018

ERP Senior Specialist

ERP Senior Specialist 092018 PL
436 kt, zaktualizowane 21.9.2018

Operator przemiałowni w zakładzie Szczecin

Operator Szczecin 2018
242 kt, zaktualizowane 23.10.2018

LIDER W BRANŻY

Nordkalk jest wiodącym północnoeuropejskim dostawcą produktów i rozwiązań na bazie kamienia wapiennego. Dostarczamy surowce niezbędne dla wielu gałęzi przemysłu, a nasze rozwiązania pomagają dbać o czyste powietrze, wodę i żyzną glebę.