Nordkalk dofinansował organizację obozu sportowego dla WLKS ŚWIT WOLICA

Ewa Ślusarczyk-Kita (ewa.slusarczyk a nordkalk.com), 14.8.2019

Nordkalk wsparł finansowo organizację letniego obozu piłki ręcznej dla dzieci i młodzieży Wolickiego Ludowego Klubu Sportowego ŚWIT Wolica.

W tym roku młodzi szczypiorniści wyjechali doskonalić swoje umiejętności pod okiem trenera pana Dariusza Gorzelaka nad Jeziorem Wydmińskim na Mazurach w powiecie giżyckim. Poza intensywnym programem treningowym nie zabrakło wycieczek, kąpieli, spływów kajakowych i wieczornych ognisk, czyli wszystkiego, co składa się na niezapomniane wakacje.

WLKS ŚWIT Wolica działa przy Szkole Podstawowej w Wolicy w Gminie Chęciny, gdzie mieści się jeden z zakładów firmy Nordkalk. Jest jedną z bardziej rozpoznawalnych młodzieżowych drużyn piłki ręcznej w województwie świętokrzyskim i poza nim, dzięki ogromnemu zaangażowaniu i determinacji Prezesa pana Dariusza Gorzelaka. Podziwiamy zapał i życzymy wielu sukcesów sportowych.

Do zobaczenia na V Memoriale Mariana Budziosza w Chęcinach!

SwitWolica oboz letni 26 SwitWolica oboz letni 23 SwitWolica oboz letni 8

LIDER W BRANŻY

Nordkalk jest wiodącym północnoeuropejskim dostawcą produktów i rozwiązań na bazie kamienia wapiennego. Dostarczamy surowce niezbędne dla wielu gałęzi przemysłu, a nasze rozwiązania pomagają dbać o czyste powietrze, wodę i żyzną glebę.