Porządki w Rykoszynie - czyszczenie dróg lokalnych

Dominik Budny (info a nordkalk.com), 27.5.2021

Jednym z zadań jakie zostało wybrane podczas marcowego spotkania Rady Dialogu Społecznego było mycie i zamiatanie jezdni w Rykoszynie. Miło jest poinformować, że mogliśmy dotrzymać słowa!

W zeszłym tygodniu czyściliśmy drogi lokalne. Utrzymanie czystości służy przyrodzie, a także naszemu zdrowiu. To od nas zależy, czy otaczające środowisko będzie atrakcyjne i przyjazne, dlatego tym razem zadbaliśmy o czyszczenie ulic i zamiatanie jezdni w miejscowości Rykoszyn. Projekt został zrealizowany w ramach prac Rady Dialogu Społecznego, która na marcowym zebraniu wybrała inicjatywy do realizacji na przestrzeni 2021 roku.

sprzątanie 1


Serdecznie dziękujemy wszystkim pracownikom zaangażowanym w prace porządkowe. 

Zapraszamy mieszkańców do współpracy. Jeśli uważacie, że Rada Dialogu Społecznego powinna się czymś zająć w naszej okolicy piszcie na adres: rds a nordkalk.com

LIDER W BRANŻY

Nordkalk jest wiodącym północnoeuropejskim dostawcą produktów i rozwiązań na bazie kamienia wapiennego. Dostarczamy surowce niezbędne dla wielu gałęzi przemysłu, a nasze rozwiązania pomagają dbać o czyste powietrze, wodę i żyzną glebę.