Nordkalk obecny na wydarzeniu "Wszyscy Równi w Sport CK"

Dominik Budny (info a nordkalk.com), 4.6.2021

Niepełnosprawność przestaje być w społeczeństwie tematem „tabu”. Może ona spotkać nie tylko starszych, ale często pojawia się również w życiu ludzi młodych. Uważamy, że każdego człowieka - bez względu na wiek, płeć czy status społeczny, możemy wspierać dzięki różnym inicjatywom charytatywnym.

Chętnie dajemy nasze wsparcie wydarzeniom, które niosą pomoc innym. We wtorek 01 czerwca, na ternie Basenu MOSiR w Kielcach odbyły się warsztaty i turnieje dla osób z niepełnosprawnościami pod hasłem "Wszyscy Równi w Sport CK". Organizatorem eventu było Stowarzyszenie Sport CK. Cieszymy się, że jako Nordkalk Polska mogliśmy wspierać II edycję.

awawa

W trakcie wydarzenia uczestnicy z przyjemnością brali udział w konkursach, grach i zabawach. Dodatkowym atutem był ciepły posiłek oraz kurs udzielania pierwszej pomocy. Dzięki naszym animatorom, zabawy i radości było co niemiara.
 
Takie wydarzenia przeżyte wspólnie zostaną na zawsze w naszej pamięci. Warto pomagać i wywoływać uśmiech na twarzy.

LIDER W BRANŻY

Nordkalk jest wiodącym północnoeuropejskim dostawcą produktów i rozwiązań na bazie kamienia wapiennego. Dostarczamy surowce niezbędne dla wielu gałęzi przemysłu, a nasze rozwiązania pomagają dbać o czyste powietrze, wodę i żyzną glebę.