UWAGA: Informacja dla przewoźników świadczących usługi transportowe w Zakładzie Miedzianka

Dominik Budny (info a nordkalk.com), 29.6.2021

Zwracamy się z prośbą o poinformowanie przewoźników świadczących usługi transportowe w Zakładzie Miedzianka, że poruszanie się ciężarówek oraz ciągników samochodowych z naczepami po drodze powiatowej nr 0494T Bławatków - Łosień - Małogoskie - Promnik jest niedopuszczalne dla pojazdów, których masa całkowita wynosi powyżej 8 ton.

Prosimy o dostosowanie jazdy do warunków atmosferycznych, nie przekraczanie prędkości w terenie zabudowanym, nie wymuszanie pierwszeństwa oraz przestrzeganie innych obowiązujących zakazów!

2021 06 Ulotka Nadmierna predkosc v2 web-1

Bezpieczeństwo jest dla Nordkalk priorytetem, dlatego prosimy o zwrócenie szczególnej uwagi firmom transportowym na przestrzeganie przepisów ruchu drogowego.
​Prosimy wszystkich pracowników o zgłaszanie ewentualnych przypadków łamania przepisów ruchu drogowego i innych nadużyć. 
Będziemy przekazywać ulotki informacyjne przewoźnikom świadczącym usługi transportowe przy bramie Zakładu w trakcie wydawania dokumentów WZ.

Poniżej mapa dojazdu do Zakładu Nordkalk:

Mapa v2 k

LIDER W BRANŻY

Nordkalk jest wiodącym północnoeuropejskim dostawcą produktów i rozwiązań na bazie kamienia wapiennego. Dostarczamy surowce niezbędne dla wielu gałęzi przemysłu, a nasze rozwiązania pomagają dbać o czyste powietrze, wodę i żyzną glebę.