Kolejny projekt drogowy Rady Dialogu Społecznego Nordkalk

Dominik Budny (info a nordkalk.com), 22.11.2021

Niebawem koniec roku, a Rada Dialogu Społecznego Nordkalk powoli finalizuje wszystkie projekty zaplanowane na rok 2021. Miło jest poinformować, że jedno z takich działań właśnie zostało pomyślnie zrealizowane.

Tym razem wykonaliśmy renowację drogi w Rykoszynie przy ul. Magnackiej. Droga została poszerzona i utwardzona, dzięki czemu mieszkańcy będą mogli poruszać się po niej szybciej i bezpieczniej. Ulica Magnacka to ważny odcinek łączący się z ulicą Świętokrzyską, przy której znajduje się m.in. szkoła podstawowa. Mamy nadzieję, że utwardzenie tej drogi przyczyni się do poprawy bezpieczeństwa i komunikacji w naszej okolicy.

magnacka

Nie zabrakło ciepłych słów ze strony Sołtysa miejscowości Rykoszyn Waldemara Kotwicy: "Jako gospodarz Rykoszyna serdecznie dziękuję Zakładowi Miedzianka za remont drogi. Intensywna współpraca Nordkalk z naszą miejscowością poprawia jakość życia jej mieszkańców. Dziękuję panu dyrektorowi Nowakowi i wszystkim pracownikom Zakładu za pomoc".

"Jesteśmy po to, by wspierać mieszkańców przede wszystkim w tego typu projektach infrastrukturalnych. Bardzo zależało nam na tym, aby zdążyć ze wszystkimi działaniami jakie zaplanowaliśmy. Cele na ten rok były ambitne i już teraz mogę z satysfakcją powiedzieć, że daliśmy radę!" - komentuje działania Rady Dialogu Społecznego Nordkalk Dyrektor Produkcji CE Bartłomiej Nowak.
Jeszcze raz dziękujemy wszystkim pracownikom Nordkalk zaangażowanym w działania naszej Rady!

LIDER W BRANŻY

Nordkalk jest wiodącym północnoeuropejskim dostawcą produktów i rozwiązań na bazie kamienia wapiennego. Dostarczamy surowce niezbędne dla wielu gałęzi przemysłu, a nasze rozwiązania pomagają dbać o czyste powietrze, wodę i żyzną glebę.