Nordkalk nagrodzony na targach AUTOSTRADA-POLSKA

Ewa Ślusarczyk (ewa.slusarczyk a nordkalk.com), 3.6.2016

Z przyjemnością informujemy, że Nordkalk został uhonorowany medalem Targów Kielce za innowacyjny i oryginalny sposób prezentacji firmy podczas tegorocznych Międzynarodowych Targów Budownictwa Drogowego AUTOSTRADA-POLSKA. Nasze stoisko rzeczywiście wyróżniało się estetyką i pomysłowością - można było je zauważyć tuż po wejściu do pawilonu targowego.

Na powierzchni 30 000 metrów kwadratowych zaprezentowało się ponad 400 firm z przeszło 20 krajów całego świata: Niemiec, Włoch, Francji, Danii, Finlandii, Kanady, USA i Wielkiej Brytanii. Na liście wystawców była także silna reprezentacja krajów ze Wschodniej Europy: Białoruś, Ukraina, Litwa, Łotwa i Rosja.

Targi AUTOSTRADA-POLSKA co roku odwiedza 15 tysięcy profesjonalnych zwiedzających. Spotykają się tu przedstawiciele resortów i szefowie najważniejszych instytucji. Wystawa odbywa się pod patronatem między innymi Ministerstwa Infrastruktury i Budownictwa, Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad oraz Ogólnopolskiej Izby Gospodarczej Drogownictwa.
 
Stoisko Nordkalku na zdjęciach:

Autostrada_PL_stand_5.JPG Autostrada-PL_stand_1.JPG

LIDER W BRANŻY

Nordkalk jest wiodącym północnoeuropejskim dostawcą produktów i rozwiązań na bazie kamienia wapiennego. Dostarczamy surowce niezbędne dla wielu gałęzi przemysłu, a nasze rozwiązania pomagają dbać o czyste powietrze, wodę i żyzną glebę.