Nordkalk promuje kruszywa wapienne do budowy dróg i obiektów inżynierskich

Ewa Ślusarczyk-Kita (ewa.slusarczyk a nordkalk.com), 28.2.2017

21 lutego w Lublinie odbyło się kolejne już w tym roku seminarium "Budownictwo drogowe i infrastruktura drogowa" organizowane przez Millennium Gazeta Budowlana.

Wydarzenie zgromadziło regionalnych zarządców dróg, projektantów, inspektorów nadzoru, kierowników wytwórni, technologów oraz przedstawicieli największego inwestora, czyli Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad.

Nordkalk i Stowarzyszenie Przemysłu Wapienniczego, do którego należy nasza firma, reprezentowała Małgorzata Jaroszewicz, Kierownik Jakości i Rozwoju Produktu Nordkalk. Wygłosiła ona wykład na temat "Kruszywa węglanowe jako trwały i sprawdzony materiał do budowy dróg i obiektów inżynierskich". 

Liczymy, że prowadzone wspólnie ze Stowarzyszeniem Przemysłu Wapienniczego działania, promujące kruszywo wapienne, przyczynią się do większej świadomości wśród klientów i wzrostu popytu na kruszywa.

seminarium 4

Prezentacja spotkała się z dużym zainteresowaniem uczestników

LIDER W BRANŻY

Nordkalk jest wiodącym północnoeuropejskim dostawcą produktów i rozwiązań na bazie kamienia wapiennego. Dostarczamy surowce niezbędne dla wielu gałęzi przemysłu, a nasze rozwiązania pomagają dbać o czyste powietrze, wodę i żyzną glebę.