Dołącz do nas!

#rocksolidprofessionals

Nordkalk - nasze miejsce

Celem Nordkalk jest bycie bardzo dobrym miejscem pracy dla wszystkich naszych pracowników. Moglibyśmy podać listę przymiotników opisujących nasze miejsce pracy, ale sprawdźmy wypowiedzi naszych pracowników na temat Nordkalk.

"Naprawdę doceniam team spirit w Nordkalk i współpracę z kolegami z innych krajów", Marcin z Polski.

"Najlepsze w Nordkalk dla mnie jest to, że mogę się zaangażować w wiele różnych projektów i obszarów odpowiedzialności", Kristjan z Estonii.

"Mam przekonanie, że pracodawca szanuje mój wolny czas i ma to pozytywny wpływ na well-being", Elina z Finlandii.

"Zdecydowanie ludzie i atmosfera, to oni tworzą Nordkalk. Współpracownicy są zawsze bardzo pomocni i przyjaźni. Możemy uczyć się od siebie nawzajem. Wspólna praca jest przyjemnością", Piotr z Polski.

"Jestem bardzo zadowolony ze współpracy ze wszystkimi moimi kolegami, klientami i partnerami biznesowymi. Moja praca jest wszechstronna i pełna wyzwań, co sprawia, że jestem aktywny i w stanie gotowości", Jan z Finlandii.

LIDER W BRANŻY

Nordkalk jest wiodącym północnoeuropejskim dostawcą produktów i rozwiązań na bazie kamienia wapiennego. Dostarczamy surowce niezbędne dla wielu gałęzi przemysłu, a nasze rozwiązania pomagają dbać o czyste powietrze, wodę i żyzną glebę.